Webinarium. Jak nie dać się oszukać w Internecie?

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza 25 czerwca od godz. 10.00 indywidualnych uczestników rynku finansowego na webinarium „Najnowsze sposoby działania cyberoszustów – czyli jak nie dać się okraść w Internecie” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR we współpracy z Komendą Główną Policji.

Celem wydarzenia jest zwiększanie świadomości w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców. Rejestracja na webinarium odbywa się online poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy otwiera się w nowym oknie.

Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane do 24 czerwca. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną w dniu webinarium, potwierdzenia uczestnictwa oraz zaproszenia na spotkanie (wraz z linkiem) będą przesyłane na bieżąco.

W celu uczestnictwa w webinarium niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację Cisco Webex. Szczegółowe informacje techniczne dotyczące dołączenia do spotkania zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem (wraz z linkiem) na spotkanie.

Udział w webinarium w dniu 25 czerwca od godziny 10.00-12.15 jest bezpłatny.

Pytania dotyczące organizacji webinarium należy kierować na adres e-mail: cedur@knf.gov.pl podając w temacie wiadomości tytuł i datę wydarzenia.

(źródło: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego)